Grzeczni chłopcy
- 17 sierpnia 2019, sobota» 19:00
- 3 października 2019, czwartek» 22:00
- 1 października 2019, wtorek» 22:00
- 30 września 2019, poniedziałek» 22:00
- 29 września 2019, niedziela» 22:00
- 28 września 2019, sobota» 22:00
- 27 września 2019, piątek» 22:00
- 26 września 2019, czwartek
- 25 września 2019, środa
- 24 września 2019, wtorek» 22:20
- 23 września 2019, poniedziałek» 22:20
- 22 września 2019, niedziela» 22:20
- 21 września 2019, sobota» 22:20
- 20 września 2019, piątek» 22:20
- 18 września 2019, środa» 21:50
- 17 września 2019, wtorek» 21:50
- 16 września 2019, poniedziałek» 21:50
- 15 września 2019, niedziela» 21:50
- 14 września 2019, sobota» 21:50
- 13 września 2019, piątek» 21:50
- 12 września 2019, czwartek» 14:10, 18:20, 20:20, 22:20
- 17 sierpnia 2019, sobota» 20:00
- 10 sierpnia 2019, sobota» 19:00
- 18 września 2019, środa» 22:10
- 17 września 2019, wtorek» 22:10
- 16 września 2019, poniedziałek» 22:10
- 15 września 2019, niedziela» 22:10
- 14 września 2019, sobota» 22:10
- 13 września 2019, piątek» 22:10
- 12 września 2019, czwartek» 14:50, 19:00, 21:00
- 17 sierpnia 2019, sobota» 18:50
- 18 września 2019, środa» 22:00
- 17 września 2019, wtorek» 22:00
- 16 września 2019, poniedziałek» 22:00
- 15 września 2019, niedziela» 22:00
- 14 września 2019, sobota» 22:00
- 13 września 2019, piątek» 22:00
- 12 września 2019, czwartek» 16:00, 19:40, 21:50
- 17 sierpnia 2019, sobota» 19:40
- 12 września 2019, czwartek» 18:10, 20:10, 22:10
- 17 sierpnia 2019, sobota» 20:20
- 18 września 2019, środa» 21:50
- 17 września 2019, wtorek» 21:50
- 16 września 2019, poniedziałek» 21:50
- 15 września 2019, niedziela» 21:50
- 14 września 2019, sobota» 21:50
- 13 września 2019, piątek» 21:50
- 12 września 2019, czwartek» 15:50, 17:50, 19:50, 21:50
- 17 sierpnia 2019, sobota» 19:20
- 18 września 2019, środa» 19:40, 21:40
- 17 września 2019, wtorek» 19:40, 21:40
- 16 września 2019, poniedziałek» 19:40, 21:40
- 15 września 2019, niedziela» 19:40, 21:40
- 14 września 2019, sobota» 19:40, 21:40
- 13 września 2019, piątek» 19:40, 21:40
- 12 września 2019, czwartek» 15:20, 19:00, 21:00
- 17 sierpnia 2019, sobota» 19:00
- 12 września 2019, czwartek» 15:00, 19:15
- 3 października 2019, czwartek» 11:30
- 1 października 2019, wtorek» 11:30
- 30 września 2019, poniedziałek» 14:10
- 29 września 2019, niedziela» 14:10
- 28 września 2019, sobota» 13:30
- 27 września 2019, piątek» 14:10
- 26 września 2019, czwartek
- 25 września 2019, środa
- 24 września 2019, wtorek» 14:45, 21:15
- 23 września 2019, poniedziałek» 14:45
- 22 września 2019, niedziela» 14:45
- 21 września 2019, sobota» 14:45
- 20 września 2019, piątek» 14:45
- 18 września 2019, środa» 19:50
- 17 września 2019, wtorek» 19:50, 21:55
- 15 września 2019, niedziela» 19:50, 21:55
- 14 września 2019, sobota» 19:50, 21:55
- 13 września 2019, piątek» 19:50, 21:55
- 12 września 2019, czwartek» 17:15, 19:20
- 26 września 2019, czwartek
- 25 września 2019, środa
- 24 września 2019, wtorek» 14:30
- 23 września 2019, poniedziałek» 14:30
- 22 września 2019, niedziela» 14:30
- 21 września 2019, sobota» 11:15
- 20 września 2019, piątek» 14:30
- 18 września 2019, środa» 19:25, 21:30
- 16 września 2019, poniedziałek» 21:20
- 15 września 2019, niedziela» 19:25, 21:30
- 14 września 2019, sobota» 19:25, 21:30
- 13 września 2019, piątek» 19:25, 21:30
- 12 września 2019, czwartek» 18:15, 20:20
- 18 września 2019, środa» 21:05
- 17 września 2019, wtorek» 21:05
- 16 września 2019, poniedziałek» 21:05
- 15 września 2019, niedziela» 21:05
- 14 września 2019, sobota» 21:05
- 13 września 2019, piątek» 21:05
- 12 września 2019, czwartek» 18:05
- 3 października 2019, czwartek» 14:15
- 28 września 2019, sobota» 11:40
- 27 września 2019, piątek» 14:15
- 23 września 2019, poniedziałek» 21:20
- 22 września 2019, niedziela» 21:20
- 21 września 2019, sobota» 21:20
- 20 września 2019, piątek» 21:20
- 17 września 2019, wtorek» 12:25
- 16 września 2019, poniedziałek» 12:25
- 15 września 2019, niedziela» 12:25
- 14 września 2019, sobota» 12:25
- 13 września 2019, piątek» 12:25
- 12 września 2019, czwartek» 17:10, 19:15
2019 - USA
- reżyseria: Gene Stupnitsky
- scenariusz: Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky
Josh Caras
Keith L. Williams
Jacob Tremblay
Stephen Merchant
Will Forte
Millie Davis
Brady Noon
Seth Rogen
Sam Richardson
Uciekająca miłość
10 lipca 2008 - 20:30
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
63 527kino
U Pana Boga w ogródku
10 lipca 2008 - 19:00jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawajest więcej miejsc
1 461 354kino
Kolano Klary
10 lipca 2008 - 15:00jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawajest więcej miejsc
56 784kino
14 Lato Filmów Festiwal Filmowy i Artystyczny - Konkurs Kina Niezależnego
9 lipca 2008 - 17:00jest więcej terminów
Kino Paradiso
al. Solidarności 62 Warszawa
17 022kino
Hadersfild
9 lipca 2008 - 21:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
17 017kino
Atalanta
9 lipca 2008 - 17:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
28 997kino
Dwie Angielki i kontynent
9 lipca 2008 - 20:30
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
63 770kino
California Dreamin Nesfarsit
9 lipca 2008 - 19:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
55 740kino
Stan umysłu
8 lipca 2008 - 21:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
17 162kino
Ratuj się, kto może
8 lipca 2008 - 17:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
17 109kino
Niedziela o 6
8 lipca 2008 - 19:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
17 240kino
Defilada
8 lipca 2008 - 15:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
30 782kino
Bagno
8 lipca 2008 - 21:30jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawajest więcej miejsc
117 905kino
Męski, żeński
8 lipca 2008 - 21:00
Kino Paradiso
al. Solidarności 62 Warszawa
40 672kino
Odjazd
7 lipca 2008 - 17:45
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
59 944kino
Tajemnica sardynki
7 lipca 2008 - 19:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
17 381kino
Jeremiah Johnson
7 lipca 2008 - 20:00jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
17 464kino