Solid Gold
Janusz Gajos
- 18 grudnia 2019, środa» 18:40
- 17 grudnia 2019, wtorek» 18:40
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 18:40
- 15 grudnia 2019, niedziela» 18:40
- 14 grudnia 2019, sobota» 18:40
- 13 grudnia 2019, piątek» 18:40
- 11 grudnia 2019, środa» 18:40
- 10 grudnia 2019, wtorek» 18:40
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 18:40
- 8 grudnia 2019, niedziela» 18:40
- 7 grudnia 2019, sobota» 18:40
- 6 grudnia 2019, piątek» 18:40
- 5 grudnia 2019, czwartek» 21:30
- 4 grudnia 2019, środa» 16:20, 18:40, 21:30
- 3 grudnia 2019, wtorek» 16:20, 18:40, 21:30
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 16:20, 18:40, 21:30
- 1 grudnia 2019, niedziela» 16:20, 18:40, 21:30
- 30 listopada 2019, sobota» 16:20, 18:40, 21:30
- 29 listopada 2019, piątek» 16:20, 18:40, 21:30
- 18 grudnia 2019, środa» 10:05
- 15 grudnia 2019, niedziela» 10:05
- 14 grudnia 2019, sobota» 10:05
- 11 grudnia 2019, środa» 10:00
- 8 grudnia 2019, niedziela» 10:00
- 7 grudnia 2019, sobota» 10:00
- 5 grudnia 2019, czwartek» 14:45, 17:45, 20:50
- 4 grudnia 2019, środa» 14:45, 17:45, 20:50
- 3 grudnia 2019, wtorek» 14:45, 17:45, 20:50
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 14:45, 17:50, 20:50
- 1 grudnia 2019, niedziela» 14:45, 17:45, 20:50
- 30 listopada 2019, sobota» 14:45, 17:45, 20:50
- 29 listopada 2019, piątek» 14:45, 17:45, 20:50
2019 - Polska
- reżyseria: Jacek Bromski
- scenariusz: Jacek Bromski
Maciej Maleńczuk
Janusz Gajos
Janusz Gajos
Andrzej Seweryn, Marta Nieradkiewicz
Piotr Stramowski
Janusz Gajos
Marta Nieradkiewicz
Janusz Gajos
Mateusz Kościukiewicz, Janusz Gajos
Janusz Gajos
Andrzej Seweryn
Andrzej Seweryn, Piotr Stramowski
Janusz Gajos
Marta Nieradkiewicz
Krzysztof Stroiński
Andrzej Seweryn, Olena Leonenko
Krzysztof Stroiński
Andrzej Seweryn, Andrzej Konopka, Piotr Stramowski, Wenanty Nosul
Andrzej Seweryn, Olgierd Łukaszewicz
Mateusz Kościukiewicz, Janusz Gajos
Mateusz Kościukiewicz, Janusz Gajos, Jacek Bromski
Danuta Stenka
Piotr Stramowski, Artur Krajewski
Janusz Gajos, Andrzej Zieliński
Krzysztof Stroiński, Andrzej Seweryn, Olgierd Łukaszewicz
Akumulátor 1
18 kwietnia 2008 - 16:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
329 237kino
Piękność w opałach
18 kwietnia 2008 - 18:00jest więcej terminów
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
720 701kino
Nauka o stanie umysłu
17 kwietnia 2008 - 16:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
211 240kino
Duch Tybetu - Życie i świat Dilgo Khyentse Rinpocze
17 kwietnia 2008 - 15:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
243 859kino
Wszystko za życie
17 kwietnia 2008 - 20:15jest więcej terminów
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
526 994kino
Drapieżnik
17 kwietnia 2008 - 10:50jest więcej terminów
Multikino
Focha 48 Bydgoszcz
1 018 893kino
10.000 BC
17 kwietnia 2008 - 12:15jest więcej terminów
Multikino
Focha 48 Bydgoszcz
1 351 016kino
Join Me In Shambhala
16 kwietnia 2008 - 15:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
163 516kino
Jogini Tybetu
16 kwietnia 2008 - 16:10
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
229 594kino
Tybetańska księga zmarłych
15 kwietnia 2008 - 15:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
238 397kino
Lazurowy Budda – sekrety zaginionej medycyny tybetańskiej
14 kwietnia 2008 - 15:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
209 677kino
Ryk Lwa
14 kwietnia 2008 - 16:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
220 666kino
Współczesny Buddyzm
13 kwietnia 2008 - 16:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
219 382kino
Przekaz z Tybetu
13 kwietnia 2008 - 14:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
242 704kino
Asterix na olimpiadzie
12 kwietnia 2008 - 10:50jest więcej terminów
Multikino
Focha 48 Bydgoszczjest więcej miejsc
1 427 540kino
Mgła
10 kwietnia 2008 - 15:40jest więcej terminów
Multikino
Focha 48 Bydgoszcz
1 429 240kino
Nadzieja
10 kwietnia 2008 - 11:00jest więcej terminów
Multikino
Focha 48 Bydgoszcz
349 802kino