(Nie)znajomi
Michał Żurawski, Aleksandra Domańska
- 15 grudnia 2019, niedziela» 13:10, 21:20
- 20 listopada 2019, środa» 19:00
- 19 listopada 2019, wtorek» 19:00
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 19:00
- 17 listopada 2019, niedziela» 19:00
- 16 listopada 2019, sobota» 19:00
- 15 listopada 2019, piątek» 19:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:00, 22:10
- 13 listopada 2019, środa» 20:00, 22:10
- 12 listopada 2019, wtorek» 10:30, 20:00, 22:10
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 20:00, 22:10
- 10 listopada 2019, niedziela» 20:00, 22:10
- 9 listopada 2019, sobota» 20:00, 22:10
- 8 listopada 2019, piątek» 20:00, 22:10
- 7 listopada 2019, czwartek» 17:00, 22:30
- 30 października 2019, środa» 17:00, 21:30
- 29 października 2019, wtorek» 17:00, 21:30
- 28 października 2019, poniedziałek» 17:00, 21:30
- 27 października 2019, niedziela» 17:00, 21:30
- 26 października 2019, sobota» 17:00, 21:30
- 25 października 2019, piątek» 17:00, 21:30
- 24 października 2019, czwartek» 16:40, 19:20, 21:40
- 23 października 2019, środa» 16:40, 19:20, 21:40
- 22 października 2019, wtorek» 10:00, 16:40, 19:20, 21:40
- 21 października 2019, poniedziałek» 16:40, 19:20, 21:40
- 20 października 2019, niedziela» 16:40, 19:20, 21:40
- 19 października 2019, sobota» 16:40, 19:20, 21:40
- 18 października 2019, piątek» 12:50, 16:40, 19:20, 21:40
- 17 października 2019, czwartek» 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:20, 21:30
- 16 października 2019, środa» 14:30, 16:45, 19:00, 20:20, 21:30
- 15 października 2019, wtorek» 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:20
- 14 października 2019, poniedziałek» 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:20, 21:30
- 13 października 2019, niedziela» 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:20, 21:30
- 12 października 2019, sobota» 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:20, 21:30
- 11 października 2019, piątek» 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:20, 21:30
- 10 października 2019, czwartek» 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 21:15
- 9 października 2019, środa» 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:15, 21:15
- 8 października 2019, wtorek» 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:15, 21:15, 22:30
- 7 października 2019, poniedziałek» 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:15, 21:15, 22:30
- 6 października 2019, niedziela» 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:15, 21:15, 22:30
- 5 października 2019, sobota» 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:15, 21:15, 22:30
- 4 października 2019, piątek» 10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 20:15, 21:15, 22:30
- 3 października 2019, czwartek» 10:00, 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:15
- 1 października 2019, wtorek» 10:00, 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:15
- 30 września 2019, poniedziałek» 10:00, 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:15
- 29 września 2019, niedziela» 10:00, 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:15
- 28 września 2019, sobota» 10:00, 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:15
- 27 września 2019, piątek» 10:00, 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:15
- 22 września 2019, niedziela» 18:30
- 21 września 2019, sobota» 18:30
- 15 grudnia 2019, niedziela» 16:20
- 23 października 2019, środa» 20:15
- 22 października 2019, wtorek» 20:15
- 21 października 2019, poniedziałek» 20:15
- 20 października 2019, niedziela» 20:15
- 19 października 2019, sobota» 20:15
- 18 października 2019, piątek» 20:15
- 17 października 2019, czwartek» 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 16 października 2019, środa» 11:45, 14:40, 16:45, 19:15, 21:45
- 15 października 2019, wtorek» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 14 października 2019, poniedziałek» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 13 października 2019, niedziela» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 12 października 2019, sobota» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 11 października 2019, piątek» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 10 października 2019, czwartek» 10:45, 11:30, 14:00, 15:10, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 9 października 2019, środa» 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 8 października 2019, wtorek» 10:45, 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 7 października 2019, poniedziałek» 11:40, 14:00, 16:00, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 6 października 2019, niedziela» 10:45, 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 5 października 2019, sobota» 10:45, 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 4 października 2019, piątek» 10:45, 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 3 października 2019, czwartek» 11:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 1 października 2019, wtorek» 11:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 30 września 2019, poniedziałek» 11:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 29 września 2019, niedziela» 10:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:30
- 28 września 2019, sobota» 11:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:30
- 27 września 2019, piątek» 11:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:30
- 22 września 2019, niedziela» 18:30
- 21 września 2019, sobota» 18:30
- 18 września 2019, środa» 18:30
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:40
- 13 listopada 2019, środa» 20:40
- 12 listopada 2019, wtorek» 20:40
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 20:40
- 10 listopada 2019, niedziela» 21:00
- 9 listopada 2019, sobota» 20:40
- 8 listopada 2019, piątek» 20:40
- 7 listopada 2019, czwartek» 14:20, 16:40, 19:40
- 30 października 2019, środa» 14:15
- 29 października 2019, wtorek» 20:05
- 28 października 2019, poniedziałek» 14:15, 20:05
- 27 października 2019, niedziela» 21:00
- 26 października 2019, sobota» 13:05, 20:05
- 25 października 2019, piątek» 16:45, 20:35, 22:55
- 24 października 2019, czwartek» 12:35, 18:25, 20:50
- 23 października 2019, środa» 12:35, 18:30, 20:50
- 22 października 2019, wtorek» 12:35, 18:25, 20:50
- 21 października 2019, poniedziałek» 12:35, 18:25, 20:50
- 20 października 2019, niedziela» 12:35, 18:25, 20:50
- 19 października 2019, sobota» 12:35, 18:25, 20:50
- 18 października 2019, piątek» 12:00, 18:25, 20:50
- 17 października 2019, czwartek» 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 16 października 2019, środa» 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 15 października 2019, wtorek» 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 14 października 2019, poniedziałek» 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 13 października 2019, niedziela» 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 12 października 2019, sobota» 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 11 października 2019, piątek» 10:00, 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
- 10 października 2019, czwartek» 19:30, 20:40, 21:50
- 9 października 2019, środa» 13:40, 16:00, 17:10, 18:20, 19:30, 20:40, 21:50
- 8 października 2019, wtorek» 13:40, 16:00, 17:10, 18:20, 19:30, 20:40, 21:50
- 7 października 2019, poniedziałek» 13:40, 16:00, 17:10, 18:20, 20:40
- 6 października 2019, niedziela» 13:40, 16:00, 17:10, 18:20, 19:30, 20:40, 21:50
- 5 października 2019, sobota» 13:40, 16:00, 17:10, 18:20, 19:30, 20:40, 21:50
- 4 października 2019, piątek» 13:40, 16:00, 18:20, 19:30, 20:40, 21:50
- 3 października 2019, czwartek» 13:00, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 20:10, 21:00
- 1 października 2019, wtorek» 11:35, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 20:00, 21:00
- 30 września 2019, poniedziałek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 21:15
- 29 września 2019, niedziela» 10:40, 13:00, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 20:00, 21:00
- 28 września 2019, sobota» 10:40, 13:00, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 20:00, 21:00
- 27 września 2019, piątek» 10:40, 13:00, 15:20, 16:20, 17:40, 18:40, 20:00, 21:00
- 22 września 2019, niedziela» 15:00
- 21 września 2019, sobota» 19:45
2019 - Polska
- reżyseria: Tadeusz Śliwa
- scenariusz: Katarzyna Sarnowska, Tadeusz Śliwa
Tomasz Kot, Kasia Smutniak
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Maja Ostaszewska
Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Michał Żurawski, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska
Kasia Smutniak, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz
Kola
23 kwietnia 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
227 894kino
Pupendo
21 kwietnia 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
538 296kino
Szkoła podstawowa
20 kwietnia 2008 - 16:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
369 963kino
Pod jednym dachem
20 kwietnia 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
717 859kino
Na złamanie karku
19 kwietnia 2008 - 18:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
518 672kino
Dżungla
19 kwietnia 2008 - 10:30
Multikino
Focha 48 Bydgoszcz
385 847kino
Jazda
19 kwietnia 2008 - 16:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
247 845kino
Akumulátor 1
18 kwietnia 2008 - 16:00
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
329 541kino
Piękność w opałach
18 kwietnia 2008 - 18:00jest więcej terminów
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
721 481kino
Nauka o stanie umysłu
17 kwietnia 2008 - 16:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
211 432kino
Duch Tybetu - Życie i świat Dilgo Khyentse Rinpocze
17 kwietnia 2008 - 15:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
244 081kino
Wszystko za życie
17 kwietnia 2008 - 20:15jest więcej terminów
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
527 617kino
Drapieżnik
17 kwietnia 2008 - 10:50jest więcej terminów
Multikino
Focha 48 Bydgoszcz
1 020 051kino
10.000 BC
17 kwietnia 2008 - 12:15jest więcej terminów
Multikino
Focha 48 Bydgoszcz
1 352 482kino
Join Me In Shambhala
16 kwietnia 2008 - 15:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
163 663kino
Jogini Tybetu
16 kwietnia 2008 - 16:10
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
229 821kino
Tybetańska księga zmarłych
15 kwietnia 2008 - 15:30
Kino Adria
Toruńska 30 Bydgoszcz
238 654kino