Siedmiu wspaniałych
- 13 października 2016, czwartek» 20:40
- 12 października 2016, środa» 20:40
- 11 października 2016, wtorek» 20:40
- 10 października 2016, poniedziałek» 20:40
- 9 października 2016, niedziela» 20:40
- 8 października 2016, sobota» 20:40
- 7 października 2016, piątek» 20:40
- 6 października 2016, czwartek» 12:15, 20:30
- 5 października 2016, środa» 12:15, 15:00, 17:45, 20:30
- 4 października 2016, wtorek» 12:15, 15:00, 17:45, 20:30
- 3 października 2016, poniedziałek» 12:15, 15:00, 17:45, 20:30
- 2 października 2016, niedziela» 12:15, 15:00, 17:45, 20:30
- 1 października 2016, sobota» 12:15, 15:00, 17:45, 20:30
- 30 września 2016, piątek» 12:15, 15:00, 17:45, 20:30
- 29 września 2016, czwartek» 12:30, 15:15, 18:00, 20:45
- 28 września 2016, środa» 18:00, 20:45
- 27 września 2016, wtorek» 18:00, 20:45
- 26 września 2016, poniedziałek» 18:00, 20:45
- 25 września 2016, niedziela» 18:00, 20:45
- 24 września 2016, sobota» 18:00, 20:45
- 23 września 2016, piątek» 18:00, 20:45
- 13 października 2016, czwartek» 12:45
- 12 października 2016, środa» 12:45
- 11 października 2016, wtorek» 12:45
- 10 października 2016, poniedziałek» 12:45
- 9 października 2016, niedziela» 12:45
- 8 października 2016, sobota» 12:45
- 7 października 2016, piątek» 12:45
- 6 października 2016, czwartek» 17:45, 20:45
- 5 października 2016, środa» 11:45, 14:45, 17:45, 20:45
- 4 października 2016, wtorek» 11:45, 14:45, 17:45, 20:45
- 3 października 2016, poniedziałek» 11:45, 14:45, 17:45, 20:45
- 2 października 2016, niedziela» 11:45, 14:45, 20:45
- 1 października 2016, sobota» 11:45, 14:45, 20:45
- 30 września 2016, piątek» 11:45, 14:45, 20:45
- 29 września 2016, czwartek» 12:15, 15:15, 18:15, 21:00
- 28 września 2016, środa» 12:15, 21:00
- 27 września 2016, wtorek» 12:15, 21:00
- 26 września 2016, poniedziałek» 12:15, 21:00
- 25 września 2016, niedziela» 12:15, 21:00
- 24 września 2016, sobota» 12:15, 21:00
- 23 września 2016, piątek» 12:15, 21:00
- 13 października 2016, czwartek» 11:00, 13:45
- 12 października 2016, środa» 11:00, 13:45
- 11 października 2016, wtorek» 16:15, 20:00
- 10 października 2016, poniedziałek» 11:00, 13:45
- 9 października 2016, niedziela» 11:00, 13:45
- 8 października 2016, sobota» 11:00, 13:45
- 7 października 2016, piątek» 11:00, 13:45
- 6 października 2016, czwartek» 11:00, 13:45
- 5 października 2016, środa» 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 22:00
- 4 października 2016, wtorek» 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 22:00
- 3 października 2016, poniedziałek» 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 22:00
- 2 października 2016, niedziela» 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 22:00
- 1 października 2016, sobota» 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 22:00
- 30 września 2016, piątek» 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 22:00
- 29 września 2016, czwartek» 11:00, 13:45, 16:30, 19:15, 22:00
- 28 września 2016, środa» 11:00, 13:45
- 27 września 2016, wtorek» 11:00, 13:45
- 26 września 2016, poniedziałek» 11:00, 13:45
- 25 września 2016, niedziela» 11:00, 13:45
- 24 września 2016, sobota» 11:00, 13:45
- 23 września 2016, piątek» 11:00, 13:45
- 13 października 2016, czwartek» 21:45
- 12 października 2016, środa» 21:45
- 11 października 2016, wtorek» 21:45
- 10 października 2016, poniedziałek» 21:45
- 9 października 2016, niedziela» 21:45
- 8 października 2016, sobota» 21:45
- 7 października 2016, piątek» 21:45
- 6 października 2016, czwartek» 12:30, 20:15
- 5 października 2016, środa» 12:30, 20:15
- 4 października 2016, wtorek» 12:30, 20:15
- 3 października 2016, poniedziałek» 12:30, 21:10
- 2 października 2016, niedziela» 12:30, 20:15
- 1 października 2016, sobota» 12:30, 20:15
- 30 września 2016, piątek» 12:30, 20:15
- 29 września 2016, czwartek» 14:50, 20:00
- 28 września 2016, środa» 12:00, 17:40
- 27 września 2016, wtorek» 12:00, 17:40
- 26 września 2016, poniedziałek» 12:00, 17:40
- 25 września 2016, niedziela» 12:00, 17:40
- 24 września 2016, sobota» 12:00, 17:40
- 23 września 2016, piątek» 12:00, 17:40
Siedmiu rewolwerowców łączy się, by pomóc w ochronie wioski przed uzbrojoną bandą złoczyńców.
Byung-hun Lee
Chris Pratt, Manuel Garcia-Rulfo
Ethan Hawke
Haley Bennett
Byung-hun Lee
Denzel Washington, Chris Pratt, Martin Sensmeier
Byung-hun Lee, Antoine Fuqua
Byung-hun Lee
Denzel Washington, Chris Pratt, Antoine Fuqua
Denzel Washington, Luke Grimes, Haley Bennett
Byung-hun Lee, Antoine Fuqua
Martin Sensmeier
Denzel Washington, Haley Bennett, Antoine Fuqua
Haley Bennett, Matt Bomer
Antoine Fuqua
Manuel Garcia-Rulfo
Denzel Washington, Chris Pratt
Chris Pratt
Byung-hun Lee
Ethan Hawke
Denzel Washington, Gianni Biasetti Jr.
Antoine Fuqua
Chris Pratt
Byung-hun Lee
Byung-hun Lee
Vincent D'Onofrio, Ethan Hawke, Antoine Fuqua
Denzel Washington, Vincent D'Onofrio, Chris Pratt, Martin Sensmeier, Byung-hun Lee, Ethan Hawke, Manuel Garcia-Rulfo
Chris Pratt, Antoine Fuqua
Ethan Hawke
Manuel Garcia-Rulfo
Chris Pratt, Antoine Fuqua
Denzel Washington
Denzel Washington
Denzel Washington, Chris Pratt
Chris Pratt
Haley Bennett
Chris Pratt, Byung-hun Lee, Ethan Hawke, Manuel Garcia-Rulfo
Merida Waleczna
27 listopada 2012 - 10:45, 13:30, 16:15, 19:00, 21:45jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
1 443 337kino
Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D
27 listopada 2012 - 10:45, 13:30, 16:15, 19:00, 21:45jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
1 172 625kino
Repertuar Kina Se-ma-for
22 listopada 2012 - 18:00jest więcej terminów
Kino Se-ma-for
ul. Targowa 1/3 B. 24 Łódź
17 190kino
Gdzie jest Nemo 2012
20 listopada 2012 - 10:45, 15:00, 18:00, 21:00jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
485 054kino
Kryptonim: Shadow Dancer
20 listopada 2012 - 10:45, 15:00, 18:00, 21:00jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
265 108kino
Paranormal Activity 4
20 listopada 2012 - 10:45, 15:00, 18:00, 21:00jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
570 169kino
Niewierni
20 listopada 2012 - 10:45, 15:00, 18:00, 21:00jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
775 221kino
Saga Zmierzch: Zaćmienie
20 listopada 2012 - 10:45, 15:00, 18:00, 21:00jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
1 516 145kino
Bolesław Matuszewski - nieznany pionier kinematografii 2012
18 listopada 2012 - 17:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
29 357kino
Iris in Bloom 2011
15 listopada 2012 - 15:45
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
15 656kino
Glorious Deserter
15 listopada 2012 - 15:45
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
15 503kino
Samotny port - miłość
15 listopada 2012 - 15:45
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
15 392kino
Odlot
15 listopada 2012 - 15:45jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódźjest więcej miejsc
1 367 324kino
Zwyciężymy
14 listopada 2012 - 20:00
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódź
136 884kino
Dansen med Regitze
14 listopada 2012 - 20:00jest więcej terminów
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódź
114 445kino
Histeria - Romantyczna historia wibratora
14 listopada 2012 - 20:00jest więcej terminów
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
777 767kino
Nic do oclenia
14 listopada 2012 - 20:00jest więcej terminów
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
891 915kino