Proceder
- 19 grudnia 2019, czwartek» 19:30
- 18 grudnia 2019, środa» 19:45
- 17 grudnia 2019, wtorek» 15:45, 19:15
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 15:45, 19:15
- 15 grudnia 2019, niedziela» 20:30
- 14 grudnia 2019, sobota» 15:45, 20:50
- 13 grudnia 2019, piątek» 15:45, 19:15
- 11 grudnia 2019, środa» 12:45, 19:30
- 10 grudnia 2019, wtorek» 12:45, 19:30
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 12:45, 19:30, 21:30
- 8 grudnia 2019, niedziela» 12:45, 19:30
- 7 grudnia 2019, sobota» 12:45, 19:30
- 6 grudnia 2019, piątek» 13:00, 19:30
- 5 grudnia 2019, czwartek» 10:50, 17:15, 21:00
- 4 grudnia 2019, środa» 11:20, 17:15, 21:00
- 3 grudnia 2019, wtorek» 11:20, 17:15, 21:00
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 11:20, 17:15, 21:00
- 1 grudnia 2019, niedziela» 11:20, 17:15, 21:00
- 30 listopada 2019, sobota» 11:20, 17:15, 21:00
- 29 listopada 2019, piątek» 11:20, 17:15, 21:00
- 28 listopada 2019, czwartek» 14:00, 16:30, 18:30, 20:30, 21:30
- 20 listopada 2019, środa» 11:30, 15:00, 18:00, 21:30
- 19 listopada 2019, wtorek» 11:30, 15:00, 18:00, 21:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 11:30, 15:00, 18:15, 21:30
- 17 listopada 2019, niedziela» 11:30, 15:00, 18:00, 21:30
- 16 listopada 2019, sobota» 11:30, 15:00, 18:00, 21:30
- 15 listopada 2019, piątek» 11:50, 15:00, 18:00, 21:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 20:00
- 9 listopada 2019, sobota» 20:00
- 2 stycznia 2020, czwartek» 13:30, 19:00
- 1 stycznia 2020, środa» 13:30, 19:00
- 31 grudnia 2019, wtorek» 14:00
- 30 grudnia 2019, poniedziałek» 13:30, 19:00
- 29 grudnia 2019, niedziela» 13:30, 19:00
- 28 grudnia 2019, sobota» 13:30, 19:00
- 27 grudnia 2019, piątek» 13:30, 19:00
- 26 grudnia 2019, czwartek» 12:45
- 19 grudnia 2019, czwartek» 12:05
- 18 grudnia 2019, środa» 13:45
- 17 grudnia 2019, wtorek» 16:20
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 13:15, 19:15
- 15 grudnia 2019, niedziela» 13:15, 19:15
- 14 grudnia 2019, sobota» 16:20
- 13 grudnia 2019, piątek» 13:15, 19:15
- 11 grudnia 2019, środa» 19:30
- 10 grudnia 2019, wtorek» 14:15
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 19:30
- 8 grudnia 2019, niedziela» 19:30
- 7 grudnia 2019, sobota» 14:15
- 6 grudnia 2019, piątek» 19:45
- 5 grudnia 2019, czwartek» 14:15, 20:30
- 4 grudnia 2019, środa» 11:10, 17:15
- 3 grudnia 2019, wtorek» 11:10, 17:15
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 11:10, 17:15
- 1 grudnia 2019, niedziela» 11:10, 17:15
- 30 listopada 2019, sobota» 11:10, 17:15
- 29 listopada 2019, piątek» 11:10, 17:15
- 28 listopada 2019, czwartek» 12:00, 18:00
- 20 listopada 2019, środa» 10:20, 15:20, 21:20
- 19 listopada 2019, wtorek» 12:30, 18:20
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 12:20, 18:20
- 17 listopada 2019, niedziela» 10:20, 15:35, 21:35
- 16 listopada 2019, sobota» 10:20, 15:35, 21:35
- 15 listopada 2019, piątek» 10:20, 15:20, 21:20
- 10 listopada 2019, niedziela» 20:10
- 9 listopada 2019, sobota» 20:10
2019 - Polska
- reżyseria: Michał Węgrzyn
- scenariusz: Maciej Chwedo, Aleksandra Górecka
Artur i Minimki
25 lutego 2007 - 13:00jest więcej terminów
Kino Syrena
Św. Rocha 23 Białystokjest więcej miejsc
2 211 579kino
Układ idealny
22 lutego 2007 - 16:00, 19:45jest więcej terminów
Kino Pokój
Lipowa 14 Białystok
943 105kino
Zmęczona śmierć
22 lutego 2007 - 19:00
Forum
Legionowa 5 Białystok
115 326kino
Maria Antonina
21 lutego 2007 - 16:15, 20:15jest więcej terminów
Forum
Legionowa 5 Białystok
1 077 107kino
Męczeństwo Joanny d?Arc
20 lutego 2007 - 20:15
Kino Pokój
Lipowa 14 Białystok
54 821kino
Życie jest muzyką
19 lutego 2007 - 18:30
Forum
Legionowa 5 Białystok
479 818kino
Pinokio, przygoda w przyszłości
18 lutego 2007 - 13:30jest więcej terminów
Kino Syrena
Św. Rocha 23 Białystok
173 516kino
ENEMEF - Noc Taneczna: Step up - taniec zmysłów, Chicago, Zatańcz ze mną, Dirty Dancing 2
16 lutego 2007 - 23:30
Kino Pokój
Lipowa 14 Białystok
359 312kino
Rozstania i powroty
15 lutego 2007 - 17:45jest więcej terminów
Kino Pokój
Lipowa 14 Białystok
762 230kino
Hotel Imperial
13 lutego 2007 - 20:15
Kino Pokój
Lipowa 14 Białystok
103 626kino
Takeshis
12 lutego 2007 - 18:30
Forum
Legionowa 5 Białystok
87 833kino
Maraton filmowy: Miś, Ryś
10 lutego 2007 - 23:00
Kino Pokój
Lipowa 14 Białystok
156 334kino
Południe-Północ
8 lutego 2007 - 18:00, 20:00jest więcej terminów
Forum
Legionowa 5 Białystok
1 291 452kino
Pajęczyna Charlotty
8 lutego 2007 - 14:00, 16:00jest więcej terminów
Forum
Legionowa 5 Białystok
1 535 253kino
Eragon
8 lutego 2007 - 14:00jest więcej terminów
Kino Syrena
Św. Rocha 23 Białystokjest więcej miejsc
2 260 610kino
Życie na podsłuchu
8 lutego 2007 - 17:45jest więcej terminów
Kino Pokój
Lipowa 14 Białystok
1 583 721kino
Symfonia zmysłów
6 lutego 2007 - 20:15
Kino Pokój
Lipowa 14 Białystok
58 203kino