Fantastyczna Czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
- 12 lipca 2007, czwartek» 15:00
- 11 lipca 2007, środa» 15:00
- 10 lipca 2007, wtorek» 15:00
- 9 lipca 2007, poniedziałek» 15:00
- 8 lipca 2007, niedziela» 10:30, 15:00
- 7 lipca 2007, sobota» 10:30, 15:00
- 6 lipca 2007, piątek» 15:00
- 5 lipca 2007, czwartek» 18:45
- 4 lipca 2007, środa» 18:45
- 3 lipca 2007, wtorek» 18:45
- 2 lipca 2007, poniedziałek» 18:45
- 1 lipca 2007, niedziela» 10:30, 15:00, 18:45
- 30 czerwca 2007, sobota» 10:30, 15:00, 18:45
- 29 czerwca 2007, piątek» 18:45
- 28 czerwca 2007, czwartek» 18:45
- 27 czerwca 2007, środa» 18:45
- 26 czerwca 2007, wtorek» 18:45
- 25 czerwca 2007, poniedziałek» 18:45
- 24 czerwca 2007, niedziela» 11:45, 16:00, 18:45
- 23 czerwca 2007, sobota» 11:45, 16:00, 18:45
- 22 czerwca 2007, piątek» 16:00, 18:45
- 21 czerwca 2007, czwartek» 10:45, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 20 czerwca 2007, środa» 10:45, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 19 czerwca 2007, wtorek» 10:45, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 18 czerwca 2007, poniedziałek» 10:45, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 17 czerwca 2007, niedziela» 10:45, 13:00, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 16 czerwca 2007, sobota» 10:45, 13:00, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 15 czerwca 2007, piątek» 10:45, 13:00, 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
- 19 lipca 2007, czwartek» 14:30
- 18 lipca 2007, środa» 14:30
- 17 lipca 2007, wtorek» 14:30
- 16 lipca 2007, poniedziałek» 14:30
- 15 lipca 2007, niedziela» 14:30
- 14 lipca 2007, sobota» 14:30
- 13 lipca 2007, piątek» 14:30
- 12 lipca 2007, czwartek» 13:45, 16:00
- 11 lipca 2007, środa» 13:45, 16:00
- 10 lipca 2007, wtorek» 13:45, 16:00
- 9 lipca 2007, poniedziałek» 13:45, 16:00
- 8 lipca 2007, niedziela» 13:45, 16:00
- 7 lipca 2007, sobota» 13:45, 16:00
- 6 lipca 2007, piątek» 13:45, 16:00
- 5 lipca 2007, czwartek» 14:00
- 4 lipca 2007, środa» 14:00
- 3 lipca 2007, wtorek» 14:00
- 2 lipca 2007, poniedziałek» 14:00
- 1 lipca 2007, niedziela» 14:00
- 30 czerwca 2007, sobota» 14:00
- 29 czerwca 2007, piątek» 14:00
- 28 czerwca 2007, czwartek» 11:00, 15:15, 19:15
- 27 czerwca 2007, środa» 11:00, 15:15, 19:15
- 26 czerwca 2007, wtorek» 11:00, 15:15, 19:15
- 25 czerwca 2007, poniedziałek» 11:00, 15:15, 19:15
- 24 czerwca 2007, niedziela» 11:00, 15:15, 19:15
- 23 czerwca 2007, sobota» 11:00, 15:15, 19:15
- 22 czerwca 2007, piątek» 11:00, 15:15, 19:15
- 21 czerwca 2007, czwartek» 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
- 20 czerwca 2007, środa» 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
- 19 czerwca 2007, wtorek» 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
- 18 czerwca 2007, poniedziałek» 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
- 17 czerwca 2007, niedziela» 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
- 16 czerwca 2007, sobota» 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
- 15 czerwca 2007, piątek» 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
- 22 lipca 2007, niedziela» 10:15
- 19 lipca 2007, czwartek» 09:45
- 18 lipca 2007, środa» 09:45
- 17 lipca 2007, wtorek» 09:45
- 16 lipca 2007, poniedziałek» 09:45
- 15 lipca 2007, niedziela» 09:45
- 14 lipca 2007, sobota» 09:45
- 13 lipca 2007, piątek» 09:45
- 12 lipca 2007, czwartek» 10:45
- 11 lipca 2007, środa» 10:45
- 10 lipca 2007, wtorek» 10:45
- 9 lipca 2007, poniedziałek» 10:45
- 8 lipca 2007, niedziela» 10:45
- 7 lipca 2007, sobota» 10:45
- 6 lipca 2007, piątek» 10:45
- 5 lipca 2007, czwartek» 13:00, 15:15
- 4 lipca 2007, środa» 13:00, 15:15
- 3 lipca 2007, wtorek» 13:00, 15:15
- 2 lipca 2007, poniedziałek» 13:00, 15:15
- 1 lipca 2007, niedziela» 13:00, 15:15
- 30 czerwca 2007, sobota» 13:00, 15:15
- 29 czerwca 2007, piątek» 13:00, 15:15
- 28 czerwca 2007, czwartek» 11:45, 14:00, 16:30, 18:45, 21:00
- 27 czerwca 2007, środa» 11:45, 14:00, 16:30, 18:45, 21:00
- 26 czerwca 2007, wtorek» 11:45, 14:00, 16:30, 18:45, 21:00
- 25 czerwca 2007, poniedziałek» 11:45, 14:00, 16:30, 18:45, 21:00
- 24 czerwca 2007, niedziela» 11:45, 14:00, 16:30, 18:45, 21:00
- 23 czerwca 2007, sobota» 11:45, 14:00, 16:30, 18:45, 21:00
- 22 czerwca 2007, piątek» 11:45, 14:00, 16:30, 18:45
- 21 czerwca 2007, czwartek» 09:45, 12:00, 14:15, 16:45, 19:00, 21:15
- 20 czerwca 2007, środa» 09:45, 12:00, 14:15, 16:45, 19:00, 21:15
- 19 czerwca 2007, wtorek» 09:45, 12:00, 14:15, 16:45, 19:00, 21:15
- 18 czerwca 2007, poniedziałek» 09:45, 12:00, 14:15, 16:45, 19:00, 21:15
- 17 czerwca 2007, niedziela» 09:45, 12:00, 14:15, 16:45, 19:00, 21:15
- 16 czerwca 2007, sobota» 09:45, 12:00, 14:15, 16:45, 19:00, 21:15
- 15 czerwca 2007, piątek» 09:45, 12:00, 14:15, 16:45, 19:00, 21:15
- 15 lipca 2007, niedziela» 11:15
- 12 lipca 2007, czwartek» 11:15
- 11 lipca 2007, środa» 11:15
- 10 lipca 2007, wtorek» 11:15
- 9 lipca 2007, poniedziałek» 11:15
- 8 lipca 2007, niedziela» 11:15
- 7 lipca 2007, sobota» 11:15
- 6 lipca 2007, piątek» 11:15
- 5 lipca 2007, czwartek» 09:15, 11:30, 13:45
- 4 lipca 2007, środa» 09:15, 11:30, 13:45
- 3 lipca 2007, wtorek» 09:15, 11:30, 13:45
- 2 lipca 2007, poniedziałek» 09:15, 11:30, 13:45
- 1 lipca 2007, niedziela» 09:15, 11:30, 13:45
- 30 czerwca 2007, sobota» 09:15, 11:30, 13:45
- 29 czerwca 2007, piątek» 09:15, 11:30, 13:45
- 28 czerwca 2007, czwartek» 10:15, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 27 czerwca 2007, środa» 10:15, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 26 czerwca 2007, wtorek» 10:15, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 25 czerwca 2007, poniedziałek» 10:15, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 24 czerwca 2007, niedziela» 10:15, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 23 czerwca 2007, sobota» 10:15, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 22 czerwca 2007, piątek» 10:15, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30
- 21 czerwca 2007, czwartek» 10:00, 12:15, 14:30, 17:15, 19:30, 21:45
- 20 czerwca 2007, środa» 10:00, 12:15, 14:30, 17:15, 19:30, 21:45
- 19 czerwca 2007, wtorek» 10:00, 12:15, 14:30, 17:15, 19:30, 21:45
- 18 czerwca 2007, poniedziałek» 10:00, 12:15, 14:30, 17:15, 19:30, 21:45
- 17 czerwca 2007, niedziela» 10:00, 12:15, 14:30, 17:15, 19:30, 21:45
- 16 czerwca 2007, sobota» 10:00, 12:15, 14:30, 17:15, 19:30, 21:45
- 15 czerwca 2007, piątek» 10:00, 12:15, 14:30, 17:15, 19:30, 21:45
2007 - Niemcy, USA
- reżyseria: Tim Story
- scenariusz: Don Payne, David Self
- zdjęcia: Larry Blanford
- muzyka: John Ottman
na podstawie komiksu Stana Lee i Jacka Kirby'ego
od lat: 12, czas trwania: 92minuty
OBSADA:
- Ioan Gruffudd: Reed Richards / Pan Fantastic
- Jessica Alba: Susan Storm / Niewidzialna dziewczyna
- Chris Evans: Johnny Storm / Żywa pochodnia
- Michael Chiklis: Ben Grimm / Rzecz
- Doug Jones: Silver Surfer / Norrin Radd
- Julian McMahon: Victor von Doom
- Beau Garrett: Frankie Raye
- Heather Cant: Matka na lotnisku
- Laurence Fishburne: Srebrny Surfer (głos)
- Peter Benson: Przedstawiciel lotniska
- Andre Braugher: Generał Hager
- Moneca Delain: Imprezowa dziewczyna #2
- Ulla Friis: Duńska dziennikarka
- Fabrice Grover: Prezenter wiadomości
- Gonzalo Menendez: Major Cruz
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
Narodziny Srebrnego Surfera
OFF CINEMA 2023: W podziemiach | Dokumenty górskie
26 października 2023 - 17:30
Kino Pałacowe - SALA WIELKA
Święty Marcin 80/82 Poznań
3 773kino
OFF CINEMA 2023: Nie na miejscu | Eco Doc
26 października 2023 - 17:00
CK Zamek - Scena Nowa
Święty Marcin 80/82 Poznań
3 791kino
OFF CINEMA 2023: Pustelnik z Treig | Eco Doc
26 października 2023 - 20:15
CK Zamek - Sala 2 - Audiowizualna
Święty Marcin 80/82 Poznań
3 898kino
OFF CINEMA 2023: Siostrzeństwo świętej sauny | Kino bez barier
26 października 2023 - 18:00
CK Zamek - Sala 2 - Audiowizualna
Święty Marcin 80/82 Poznań
4 052kino
OFF CINEMA 2023: Twarze Agaty | Pokazy specjalne
26 października 2023 - 18:30
Kino Pałacowe - Sala 1
Święty Marcin 80/82 Poznań
3 997kino
Falcon Lake
26 października 2023 - 19:30jest więcej terminów
Kino Muza w Poznaniu - SALA 3
Święty Marcin 30 Poznań
27 927kino
FRANKENHOOKER | NAJLEPSZE Z NAJGORSZYCH
26 października 2023 - 21:00
Kino Muza w Poznaniu - SALA 1
Święty Marcin 30 Poznań
4 765kino
OFF CINEMA 2023: Radical Move | Pokazy specjalne
25 października 2023 - 19:30
Teatr Polski w Poznaniu
27 Grudnia 8/10 Poznań
3 613kino
OFF CINEMA 2023: Lynch/OZ | Filmy o filmach
25 października 2023 - 21:00
Kino Pałacowe - Sala 1
Święty Marcin 80/82 Poznań
3 857kino
OFF CINEMA 2023: Brainwashed: seks, kamera, władza | Sezon
25 października 2023 - 20:45
CK Zamek - Sala 2 - Audiowizualna
Święty Marcin 80/82 Poznań
3 852kino
OFF CINEMA 2023: Another Spring | Pokazy specjalne
25 października 2023 - 19:30
Kino Pałacowe - Sala 1
Święty Marcin 80/82 Poznań
3 935kino
OFF CINEMA 2023: Moja Ozerna | Bardzo Bliski Wschód
25 października 2023 - 16:45
CK Zamek - Sala 2 - Audiowizualna
Święty Marcin 80/82 Poznań
4 042kino
OFF CINEMA 2023: Fantastyczny Matt Parey | Pokazy specjalne
25 października 2023 - 18:15
CK Zamek - Sala 2 - Audiowizualna
Święty Marcin 80/82 Poznań
3 909kino
KLUB CUDOWNYCH KOBIET | SENIOR W MUZIE
25 października 2023 - 15:00
Kino Muza w Poznaniu - SALA 1
Święty Marcin 30 Poznań
4 039kino
DUCH | 100-lecie WARNER BROS
25 października 2023 - 20:00jest więcej terminów
Kino Muza
Święty Marcin 30 Poznańjest więcej miejsc
18 363kino
KAMIEŃ. PAPIER. GRANAT. (YA I FELIX) | Я І ФЕЛІКС | 8\. UKRAINA! FESTIWAL FILMOWY
24 października 2023 - 19:00
Kino Muza w Poznaniu - SALA 3
Święty Marcin 30 Poznań
4 067kino
DOGVILLE | DKF KAMERA
24 października 2023 - 20:00
Kino Muza w Poznaniu - SALA 1
Święty Marcin 30 Poznań
3 837kino