Ukryta gra
Aleksey Serebryakov
- 28 listopada 2019, czwartek» 21:20
- 20 listopada 2019, środa» 17:50, 20:00, 22:10
- 19 listopada 2019, wtorek» 17:50, 20:00, 22:10
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 17:50, 20:00, 22:10
- 17 listopada 2019, niedziela» 17:50, 20:00, 22:10
- 16 listopada 2019, sobota» 17:50, 20:00, 22:10
- 15 listopada 2019, piątek» 17:50, 20:00, 22:10
- 14 listopada 2019, czwartek» 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 13 listopada 2019, środa» 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 12 listopada 2019, wtorek» 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 10 listopada 2019, niedziela» 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 9 listopada 2019, sobota» 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 8 listopada 2019, piątek» 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00
- 3 listopada 2019, niedziela» 20:00
- 2 listopada 2019, sobota» 20:00
- 11 grudnia 2019, środa» 22:30
- 10 grudnia 2019, wtorek» 22:30
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 22:30
- 8 grudnia 2019, niedziela» 22:30
- 7 grudnia 2019, sobota» 22:30
- 6 grudnia 2019, piątek» 22:30
- 5 grudnia 2019, czwartek» 14:40
- 4 grudnia 2019, środa» 14:40
- 3 grudnia 2019, wtorek» 14:40
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 14:40
- 1 grudnia 2019, niedziela» 14:40
- 30 listopada 2019, sobota» 14:40
- 29 listopada 2019, piątek» 14:40
- 28 listopada 2019, czwartek» 12:30, 16:40
- 20 listopada 2019, środa» 17:15, 19:00, 21:20
- 19 listopada 2019, wtorek» 17:15, 19:00, 21:20
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 17:15, 19:00, 21:20
- 17 listopada 2019, niedziela» 17:15, 19:00, 21:20
- 16 listopada 2019, sobota» 17:15, 19:00, 21:20
- 15 listopada 2019, piątek» 17:15, 19:00, 21:20
- 14 listopada 2019, czwartek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 13 listopada 2019, środa» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 9 listopada 2019, sobota» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 8 listopada 2019, piątek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 3 listopada 2019, niedziela» 19:30
- 2 listopada 2019, sobota» 19:30
- 28 listopada 2019, czwartek» 20:15
- 20 listopada 2019, środa» 18:00
- 19 listopada 2019, wtorek» 18:10
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 16:00
- 17 listopada 2019, niedziela» 18:15
- 16 listopada 2019, sobota» 16:40, 18:15
- 15 listopada 2019, piątek» 16:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 16:30, 20:20
- 13 listopada 2019, środa» 16:30, 20:15
- 12 listopada 2019, wtorek» 16:45
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 16:10
- 10 listopada 2019, niedziela» 19:45
- 9 listopada 2019, sobota» 16:50, 20:30
- 8 listopada 2019, piątek» 18:15, 20:40
- 29 listopada 2019, piątek» 12:05
- 28 listopada 2019, czwartek» 11:55
- 20 listopada 2019, środa» 13:40, 19:55
- 19 listopada 2019, wtorek» 14:00, 19:55
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 13:40, 19:55
- 17 listopada 2019, niedziela» 13:40, 19:55
- 16 listopada 2019, sobota» 11:20, 19:55
- 15 listopada 2019, piątek» 13:40, 19:55
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:35
- 13 listopada 2019, środa» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 12 listopada 2019, wtorek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 10 listopada 2019, niedziela» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 9 listopada 2019, sobota» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 8 listopada 2019, piątek» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 2 listopada 2019, sobota» 18:30
- 20 listopada 2019, środa» 14:15, 20:15
- 19 listopada 2019, wtorek» 14:15, 20:15
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 14:15, 20:15
- 17 listopada 2019, niedziela» 13:45, 20:30
- 16 listopada 2019, sobota» 13:15, 20:30
- 15 listopada 2019, piątek» 14:15, 20:15
- 14 listopada 2019, czwartek» 16:15, 20:15
- 13 listopada 2019, środa» 16:15, 20:15
- 12 listopada 2019, wtorek» 16:15, 20:15
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 16:15, 20:15
- 10 listopada 2019, niedziela» 16:15, 20:15
- 9 listopada 2019, sobota» 16:15, 20:15
- 8 listopada 2019, piątek» 16:15, 20:15
2019 - Polska
- reżyseria: Łukasz Kośmicki
- scenariusz: Łukasz Kośmicki, Marcel Sawicki
Corey Johnson
James Bloor
Lotte Verbeek
Lotte Verbeek, James Bloor, Bill Pullman
Lotte Verbeek
James Bloor
Bill Pullman
Evgeniy Sidikhin
Robert Więckiewicz, Aleksey Serebryakov
Nicholas Farrell
Evgeniy Sidikhin, Bill Pullman
Łukasz Kośmicki
Skok przez płot
7 stycznia 2007 - 10:00jest więcej terminów
Cinema City Punkt 44
Gliwicka 44 Katowice
236 869kino
Epidemia
7 stycznia 2007 - 20:00
Rialto
Św. Jana 24 Katowice
46 931kino
Czarodziejski las
7 stycznia 2007 - 11:30
Kino Centrum Sztuki Filmowej
Sokolska 66 Katowice
118 635kino
Element zbrodni
7 stycznia 2007 - 18:00
Rialto
Św. Jana 24 Katowice
111 808kino
Transylwania
29 grudnia 2006 - 20:00jest więcej terminów
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
34 325kino
Exils
29 grudnia 2006 - 18:00jest więcej terminów
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
34 724kino
Vengo
28 grudnia 2006 - 20:00jest więcej terminów
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
34 811kino
Gadjo Dilo
28 grudnia 2006 - 18:00jest więcej terminów
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
35 042kino
GOLEM
12 grudnia 2006 - 18:00
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
49 655kino
39 kroków
10 grudnia 2006 - 18:00
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
48 030kino
Pinokio
6 grudnia 2006 - 18:00
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
35 214kino
DE AEGYPTO
25 listopada 2006 - 19:30
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
35 357kino
DWUGŁOWY SMOK
25 listopada 2006 - 18:00
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
35 521kino
CZERWONA PUSTYNIA
20 listopada 2006 - 20:00
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
35 454kino
NIE DOTKNIĘTY PRZEZ ZACHÓD
20 listopada 2006 - 18:00
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
35 604kino
GERRY
13 listopada 2006 - 20:30
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
35 695kino
KOBIETA Z WYDM
13 listopada 2006 - 18:00
Kino Teatr Rialto
św. Jana 24 Katowice
36 088kino