Ukryta gra
Aleksey Serebryakov
- 21 listopada 2019, czwartek» 17:30
- 20 listopada 2019, środa» 16:00
- 19 listopada 2019, wtorek» 19:45
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 21:00
- 17 listopada 2019, niedziela» 18:30
- 16 listopada 2019, sobota» 21:30
- 14 listopada 2019, czwartek» 19:20
- 13 listopada 2019, środa» 19:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 19:45
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 13:30, 19:15
- 10 listopada 2019, niedziela» 14:50, 18:20
- 9 listopada 2019, sobota» 15:45, 19:20
- 8 listopada 2019, piątek» 15:45, 19:20
- 1 grudnia 2019, niedziela» 14:50
- 30 listopada 2019, sobota» 14:50
- 28 listopada 2019, czwartek» 21:50
- 27 listopada 2019, środa» 21:50
- 26 listopada 2019, wtorek» 21:50
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 21:50
- 24 listopada 2019, niedziela» 14:50
- 23 listopada 2019, sobota» 14:50, 21:50
- 22 listopada 2019, piątek» 21:50
- 21 listopada 2019, czwartek» 11:30, 17:40, 19:50, 22:10
- 20 listopada 2019, środa» 11:30, 17:40, 19:50, 22:10
- 19 listopada 2019, wtorek» 11:30, 17:40, 19:50, 22:10
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 11:30, 17:40, 19:50, 22:10
- 17 listopada 2019, niedziela» 11:00, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:10
- 16 listopada 2019, sobota» 11:00, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:10
- 15 listopada 2019, piątek» 11:30, 17:40, 19:50, 22:10
- 14 listopada 2019, czwartek» 11:00, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:10
- 13 listopada 2019, środa» 11:00, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:10
- 12 listopada 2019, wtorek» 11:00, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:10
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 11:00, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:10
- 10 listopada 2019, niedziela» 11:00, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:10
- 9 listopada 2019, sobota» 11:00, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:10
- 8 listopada 2019, piątek» 11:00, 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:10
- 3 listopada 2019, niedziela» 19:00
- 2 listopada 2019, sobota» 19:00
- 21 listopada 2019, czwartek» 20:10, 22:30
- 20 listopada 2019, środa» 19:40, 22:00
- 19 listopada 2019, wtorek» 19:40, 22:00
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 19:40, 22:00
- 17 listopada 2019, niedziela» 19:40, 22:00
- 16 listopada 2019, sobota» 19:40, 22:00
- 15 listopada 2019, piątek» 19:40, 22:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 12:20, 17:30, 19:40, 22:00
- 13 listopada 2019, środa» 12:20, 17:30, 19:40, 22:00
- 12 listopada 2019, wtorek» 12:20, 16:20, 19:40, 22:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 12:20, 17:30, 19:40, 22:00
- 10 listopada 2019, niedziela» 12:20, 17:30, 19:40, 22:00
- 9 listopada 2019, sobota» 12:20, 17:30, 19:40, 22:00
- 8 listopada 2019, piątek» 12:20, 17:30, 19:40, 22:00
- 3 listopada 2019, niedziela» 20:30
- 2 listopada 2019, sobota» 20:30
- 21 listopada 2019, czwartek» 13:20, 19:25
- 20 listopada 2019, środa» 19:25
- 19 listopada 2019, wtorek» 13:20, 19:25
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 12:00, 19:25
- 17 listopada 2019, niedziela» 13:20, 16:20, 19:25
- 16 listopada 2019, sobota» 13:20, 19:25
- 15 listopada 2019, piątek» 13:20, 18:50
- 14 listopada 2019, czwartek» 19:35, 21:30
- 13 listopada 2019, środa» 16:40, 19:00, 21:20
- 12 listopada 2019, wtorek» 16:40, 19:00, 21:20
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 16:40, 19:00, 21:20
- 10 listopada 2019, niedziela» 16:40, 19:00, 21:20
- 9 listopada 2019, sobota» 16:40, 19:00, 21:20
- 8 listopada 2019, piątek» 16:40, 19:00, 21:20
- 2 listopada 2019, sobota» 19:55
- 5 grudnia 2019, czwartek» 11:40
- 4 grudnia 2019, środa» 11:50
- 3 grudnia 2019, wtorek» 11:50
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 11:50
- 1 grudnia 2019, niedziela» 11:50
- 30 listopada 2019, sobota» 11:50
- 29 listopada 2019, piątek» 22:10
- 28 listopada 2019, czwartek» 14:15
- 27 listopada 2019, środa» 14:15
- 26 listopada 2019, wtorek» 14:15
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 14:15
- 24 listopada 2019, niedziela» 14:15
- 23 listopada 2019, sobota» 14:15
- 22 listopada 2019, piątek» 14:10
- 21 listopada 2019, czwartek» 15:00, 19:55
- 20 listopada 2019, środa» 15:00, 19:55
- 19 listopada 2019, wtorek» 15:00, 19:55
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 15:00, 19:55
- 17 listopada 2019, niedziela» 15:00, 19:55
- 16 listopada 2019, sobota» 15:00, 19:55
- 15 listopada 2019, piątek» 15:00, 19:55
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:35
- 13 listopada 2019, środa» 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
- 10 listopada 2019, niedziela» 13:15, 16:10, 18:10, 20:35
- 9 listopada 2019, sobota» 13:15, 16:10, 18:10, 20:35
- 8 listopada 2019, piątek» 13:15, 16:10, 18:10, 20:35
- 2 listopada 2019, sobota» 20:15
- 28 listopada 2019, czwartek» 12:30, 21:45
- 27 listopada 2019, środa» 12:30, 21:45
- 26 listopada 2019, wtorek» 12:30, 21:45
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 12:30
- 24 listopada 2019, niedziela» 12:30, 21:45
- 23 listopada 2019, sobota» 12:30, 21:45
- 22 listopada 2019, piątek» 12:30, 21:45
- 21 listopada 2019, czwartek» 16:20, 19:10, 21:30
- 20 listopada 2019, środa» 16:20, 19:10, 21:30
- 19 listopada 2019, wtorek» 14:20, 19:10, 21:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 16:20, 19:10, 21:30
- 17 listopada 2019, niedziela» 13:25, 19:10, 21:30
- 16 listopada 2019, sobota» 16:20, 19:10, 21:30
- 15 listopada 2019, piątek» 16:20, 19:10, 21:30
- 14 listopada 2019, czwartek» 18:20, 20:40
- 3 listopada 2019, niedziela» 21:35
- 2 listopada 2019, sobota» 19:00
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 14:45
- 21 listopada 2019, czwartek» 20:45
- 20 listopada 2019, środa» 19:45
- 19 listopada 2019, wtorek» 18:45
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 20:45
- 17 listopada 2019, niedziela» 16:15, 20:30
- 16 listopada 2019, sobota» 14:30, 16:30, 20:30
- 15 listopada 2019, piątek» 15:00, 20:45
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:30
- 13 listopada 2019, środa» 20:15
- 20 listopada 2019, środa» 15:00
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 14:45
- 17 listopada 2019, niedziela» 16:30
- 16 listopada 2019, sobota» 19:00
- 15 listopada 2019, piątek» 16:30
- 14 listopada 2019, czwartek» 21:00
- 13 listopada 2019, środa» 17:15, 20:45
- 12 listopada 2019, wtorek» 18:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 16:45, 20:45
- 10 listopada 2019, niedziela» 18:15, 20:15
- 9 listopada 2019, sobota» 18:30, 20:30
- 8 listopada 2019, piątek» 16:45, 20:45
2019 - Polska
- reżyseria: Łukasz Kośmicki
- scenariusz: Łukasz Kośmicki, Marcel Sawicki
Corey Johnson
James Bloor
Lotte Verbeek
Lotte Verbeek, James Bloor, Bill Pullman
Lotte Verbeek
James Bloor
Bill Pullman
Evgeniy Sidikhin
Robert Więckiewicz, Aleksey Serebryakov
Nicholas Farrell
Evgeniy Sidikhin, Bill Pullman
Łukasz Kośmicki
Przyjeżdża orkiestra
31 października 2009 - 16:30
Kino Amarant
Słowackiego 19/21 Poznań
399 693kino
REC
30 października 2009 - 00:45jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznańjest więcej miejsc
1 315 020kino
Bangkok - ostatnie zlecenie
29 października 2009 - 21:00jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznańjest więcej miejsc
72 617kino
Okno
29 października 2009 - 16:30jest więcej terminów
Apollo
Ratajczaka 18 Poznańjest więcej miejsc
338 611kino
Nienawiść
29 października 2009 - 22:00jest więcej terminów
Kino Malta
Filipińska 5 Poznań
44 286kino
Obsesja
29 października 2009 - 21:50jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznań
476 382kino
Vicky Cristina Barcelona Kino w Sieci: 12/50. 12 Dzieł Filmowych na 50-lecie Kin Studyjnych
29 października 2009 - 21:15jest więcej terminów
Kino Amarant
Słowackiego 19/21 Poznańjest więcej miejsc
1 317 924kino
Dzieci Ireny Sendlerowej 2009 - DKF
28 października 2009 - 17:30jest więcej terminów
Apollo
Ratajczaka 18 Poznańjest więcej miejsc
283 940kino
Wojna polsko-ruska
28 października 2009 - 19:00jest więcej terminów
Kino Amarant
Słowackiego 19/21 Poznań
130 046kino
Rusałka
28 października 2009 - 20:45jest więcej terminów
Kino Amarant
Słowackiego 19/21 Poznańjest więcej miejsc
675 706muzyka
Ukryte
27 października 2009 - 21:00
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
196 037kino
Przyjeżdża orkiestra
26 października 2009 - 18:00jest więcej terminów
Kino Amarant
Słowackiego 19/21 Poznańjest więcej miejsc
484 665kino
Antena
26 października 2009 - 21:15jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznańjest więcej miejsc
416 441kino
Gabinet doktora Caligari
25 października 2009 - 19:00
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
14 010kino
Balladyna
25 października 2009 - 13:00jest więcej terminów
Apollo
Ratajczaka 18 Poznańjest więcej miejsc
256 111kino
Fando i Lis
24 października 2009 - 22:30jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
152 914kino
Podróże Kapitana Klipera
24 października 2009 - 11:00jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
57 294kino